Nasze usługi

Our services

m

Fotografia

Weddings

Reportaż ślubny - Przygotowania, Msza św, Przyjęcie weselne. W oddzielnym dniu wykonujemy sesję plenerową z Parą Młodą. Miejsce i czas ustalamy wspólnie.

m

EDYCJA ZDJĘĆ

Weddings

Każda fotografia jest szczegółowo analizowana. Pierwszym etapem jest edycja kolorów. Drugim retusz skóry. Tak przygotowana fotografia trafia finalnie do Pary Młodej.

Weddings

Jeśli chcesz sprawdzić termin skorzystaj z formularza kontaktowego lub zrób to przez nasz fanpage na facebooku.

m

FILM ŚLUBNY

Weddings

Piękne fotografie, wyczucie momentu, chwila zatrzymana na zawsze w jednym obrazie. Dopełnieniem jest film, ujęcia w slow i piękne podkłady muzyczne działają na zmysły niczym zapach świeżych kwiatów w ciepły, słoneczny poranek.

m

ŚWIATŁO

Weddings

W dniu ślubu fotografujemy przy tzw. świetle zastanym, naturalnym. Gdy światło jest słabej jakości, dzień jest pochmurny albo gdy chcemy nadać naszym fotografiom wyjątkowego klimatu używamy dodatkowego oświetlenia. Również sesje plenerowe to świetna okazja by przy pomocy dodatkowych lamp miejsca zwyczajne zamienić w niezwykłe.

m

POZY DLA PARY MŁODEJ

Weddings

To niezwykle ważny aspekt, szczególnie przy sesjach plenerowych. Przemyślany układ rąk czy ułożenie ciała zamienia nasze pary niczym gwiazdy na czerwonym dywanie. Jest to bardzo istotny element również przy szybkich sesjach w trakcie ślubu. Kluczem do sukcesu jest wprowadzenie takiej atmosfery aby poza wyglądała naturalnie i świerzo.

m

MAKE UP

Weddings

Gładka cera, odpowiednio dobrane konturowanie twarzy zapewni ci komfort i relaks w dniu Twojego ślubu. SacharskaMakeupArtist jest Top wizażystką z kilkuletnim stażem i szkoleniami i najlepszych mentorów tej branży. Kliknij w to pole by obejrzeć prace makijażowe i zarezerwuj termin już dziś.

m

ODBITKI I WYDRUKI

Weddings

Dopełnieniem fotografii są odbitki umieszczone w klasycznym albumie lub fotoksiążki dużych formatów.

Obserwuj nasz profil na instagramie

@sacharscy.weddings/

It seams that you haven't connected with your Instagram account
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com