FILM ŚLUBNY

Love Stories

Piękne fotografie, wyczucie momentu, chwila zatrzymana na zawsze w jednym obrazie. Dopełnieniem jest film, ujęcia w slow i piękne podkłady muzyczne, które działają na zmysły niczym zapach świeżych kwiatów w ciepły, słoneczny poranek.

Oferta na terminy 2021 rok

FILM ŚLUBNY

OBEJRZYJ FILMY ŚLUBNE

m

FILM ŚLUBNY

Dzień ślubu

Przygotowania Pana Młodego, Przygotowania Panny Młodej, Ceremonia w Kościele lub w USC, Przyjęcie Weselne, Sesja Plenerowa, Dron, Długość filmu 60-90 min, Teledysk z całego ślubu, Teledysk z Pleneru, Pendrajw w pudełku z kolorową okładką, Pendrajw z grawerem imion młodych i datą ślubu.

4899 zł

FOTOGRAFIA

OBEJRZYJ BLOG

m

Fotografia

Dzień Ślubu

Przygotowania Pana Młodego, Przygotowania Panny Młodej, Ceremonia w Kościele lub w USC, Przyjęcie Weselne, Sesja Plenerowa, 500 fotografii, slideshow ze wszystkich zdjęć, 40 fotografii plenerowych, Pendrajw w pudełku z kolorową okładką, Pendrajw z grawerem imion młodych i datą ślubu.

4799 zł

ALBUM ŚLUBNY

ZOBACZ

m

Album Ślubny

Format 30x30 160 Stron

Album Ślubny format 30x30 posiadający oszołamiającą ilość 160 stron ! Mieści ok 250 fotografii, zróżnicowanych pod względem kolorystycznym jak również wielkości. Największe wrażenie sprawią Wam fotografie rozmieszczone na całej rozkładówce albumu. Wtedy patrzycie na siebie w rozmiarze 30 cm x 60 cm ! WOW !

899 zł

PAKIET

PREMIUM

m

Pakiet PREMIUM FOTO/WIDEO/ALBUM

Pakiet zawierający wszystko czego Para Młoda potrzebuje do zarejestrowania swojego ślubu. Fotografie, Film Ślubny i piękny Album są na wyciągnięcie ręki. Oszczędzasz czas i pieniądze. Jedna ekipa wykona dla Was pełny reportaż. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.

10597 zł

Po prostu zrelaksuj się w tym wyjątkowym dniu, my zadbamy o resztę.

Dzień Ślubu to Wasz dzień. Wyjątkowy, niepowtarzalny. To Wy jesteście dzisiaj gwiazdami, macie błyszczeć a wszyscy dookoła dbają o Wasze dobre nastroje. Myślcie tylko o dobrej zabawie do białego rana.

It seams that you haven't connected with your Instagram account
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com