Fotografia Chrztu Świętego

Przygotowania w domu

Podczas przygotowań w domu na początku wykonuję sesję z dzieckiem i z rodzicami. Następnie fotografuję ubieranie maleństwa, detale takie jak ubranko do chrztu czy pamiątki, w każdym momencie możesz poprosić mnie o dowolne zdjęcie np. z chrzestnymi, rodzicami, dziadkami. Ilość zdjęć z przygotowań 30-40 szt.

Msza święta

Podczas mszy św. fotografuję wszystko co się dzieje spontanicznie i zgodnie z tradycją wiary i kościoła. Sugeruję aby dziecko było raz u taty a raz u mamy na rękach. Wtedy jestem w stanie wykonać więcej zdjęć. Chrzestni również mogą potrzymać dziecko podczas mszy. Ceremonia święcenia, polewania wodą główki dziecka to najważniejsza część mszy św. Tutaj zawsze sugeruję najlepsze ustawienie rodziców tak, bym mógł zrobić jak najlepsze zdjęcie tego niepowtarzalnego momentu. Po zakończonej mszy św. możemy wykonać np. na tle ołtarzu kilka ustawianych zdjęć z rodziną, chrzestnymi, gośćmi. Ilość zdjęć 30-40.

Przyjęcie po mszy świętej

Tutaj zwykle przyjęcie zaczyna się od życzeń gości. Fotografuję składanie życzeń ale również to, co dzieje się dookoła. Następnie goście zasiadają do stołów, to jest moment, kiedy ludzie opowiadają sobie różne rzeczy, śmieją się, żartują. Tu też fotografuję to, co wydaje mi się ciekawe, zabawne. Nie fotografuję spożywających posiłek gości. Ok. 30 minut przed podaniem tortu robimy sesję z rodzicami, ochrzczonym dzieckiem oraz najbliższymi z rodziny, znajomymi. Po zakończonej sesji podawany jest tort, który wykorzystuję do zrobienia zdjęcia grupowego, samego tortu oraz rodziców z dzieckiem i tortem. Ilość zdjęć 40-50

Pakiet Fotografia

Decydując się na pełny reportaż otrzymujesz

Ale to nie wszystko! W cenie całego reportażu otrzymujesz:

RABAT 200 ZŁ

100 ZDJĘĆ GWARANTOWANYCH

RETUSZ 50 FOTOGRAFII

PENDRIVE Z GRAWEREM

OKŁADKA ZE ZDJĘCIEM Z REPORTAŻU

PRZECHOWYWANIE ZDJĘĆ PRZEZ OKRES 5 LAT

3-MINUTOWY FILM

Ujęcia nagrane podczas przygotowań w domu, w kościele oraz na przyjęciu po mszy świętej.

Film nagrany podczas chrztu świętego

Cena za pełny reportaż z RABATEM

1747 zł

Podoba mi się, chcę zapytać o dostępność terminu

Lub zapytaj na chacie, ikona messengera w prawym dolnym rogu ekranu.

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com