WASZ ŚLUB

Reportaż Waszego Ślubu

Przygotowania w domu u Pana Młodego

Reportaż ślubny zwykle rozpoczynamy od ubierania Pana Młodego. Samo ubieranie to tak naprawdę pretekst do tego aby zrobić wiele innych ciekawych zdjęć. Warto tutaj wspomnieć, że Para Młoda przed ślubem określa, na czym najbardziej im zależy. Kto ma koniecznie znaleźć się na zdjęciach lub co. Generalnie skupiam się na detalach takich jak mucha, spinki do mankietów i wszystkie inne dodatki, które Para Młoda przygotowała na ten dzień, Również rodzina i goście obecni w domu są często w moich kadrach. Ubierając Pana Młodego między czasie robimy portrety np. w samej koszuli czy już na koniec, kiedy Pan Młody jest gotowy na spotkanie ze swoją przyszłą żoną. Wideo nagrywane jest przez operatora filmowca, który rejestruje wszystko to co opisałem powyżej. Często zdarza się tak, że rodzice Pana Młodego chcą pobłogosławić swojego syna w jego rodzinnym domu. To również może znaleźć się na nagraniu oraz zdjęciach.

Przygotowania w domu Panny Młodej

U Panny Młodej w domu przebieg reportażu jest podobny, Może rozpocząć się w szlafrokach razem z Panią Świadek i szampanem. Kilka wesołych zdjęć i ujęć wideo i możemy przejść do ubierania i portretów w trakcie zapinania guzików w sukni czy zakładania dodatków, biżuterii, welonu itp. I tutaj nadszedł moment kiedy Pan Młody pierwszy raz zobaczy Panią Młodą w sukni ślubnej. Ten moment czasem sugerujemy zrobić na dworzu o ile pozwala na to miejsce np. ogród czy też pogoda. Po przywitaniu się wykonujemy kilka zdjęć i ujęć i przechodzimy do błogosławieństwa. Tutaj na nagraniu wideo mogą się znaleźć głosy rodziców i członków rodziny lub po prostu podkład muzyczny. Przed wyjazdem z domu do kościoła możemy wykonać kilka zdjęć z rodziną lub zrobić to dopiero na sali np. po pierwszym tańcu.

Msza Święta i Przysięga

Państwo Młodzi podjeżdżają pod kościół. Zanim Pani Młoda i Pan Młodzi wysiądą z samochodu, robimy kilka zdjęć i ujęć. Następnie rejestrujemy podpisy, moment oczekiwania na księdza tuż przed rozpoczęciem mszy świętej, to jak młodzi idą do ołtarza, gości zgromadzonych w kościele wraz z rodziną oraz przysięgę. Głosy Państwa Młodych oraz księdza rejestrowane są na 2 niezależne rejestratory dźwięku. Pan Młody dodatkowo ma ukryty pod marynarką mini rejestrator na wypadek, jakby w kościele przestały działać głośniki albo wystąpiły inne okoliczności, uniemożliwiające prawidłowe zarejestrowanie dźwięku. Komunia święta, wyjście z kościoła, któremu często towarzyszy konfetti oraz życzenia przed kościołem - to wszystko zostaje utrwalone na zdjęciach oraz wideo. Dron kończy ten jeden z najważniejszych etapów w dniu ślubu pięknym ujęciem kościoła i okolicy.

Przyjęcie weselne

Na sali weselnej jeszcze przed przyjazdem Państwa Młodych fotografujemy i wykonujemy ujęcia wszystkich dodatków, jakie Państwo Młodzi przygotowali w tym dniu, wszystkie ozdoby sali, kwiaty i detale. Następnie fotografujemy i nagrywamy przyjazd Państwa Młodych pod salę weselną, witanie ich rodziców chlebem i solą oraz przeniesienie Panny Młodej przez próg sali.Podczas przyjęcia weselnego rejestrujemy pierwszy taniec, rozmawiających i śmiejących się gości, zabawy i tańce, podziękowania dla rodziców, podanie tortu weselnego oraz oczepiny. W trakcie wesela przeważnie po pierwszym tańcu organizujemy 15 minutową sesję z gośćmi i rodziną. W trakcie bardzo często wykonujemy zdjęcie z zimnymi ogniami oraz każde inne, które Para młoda sobie życzy.

Pakiet Fotografia

Decydując się na reportaż zdjęciowy otrzymujecie:

500 FOTOGRAFII EDYCJA + RETUSZ

FOTOGRAFIA WASZYCH PRZYGOTOWAŃ

FOTOGRAFIA PRZYJĘCIA WESELNEGO

FOTOGRAFIA MSZY ŚWIĘTEJ

Zobacz, jak wygląda cały reportaż ślubny:

Pakiet Film

Decydując się na reportaż filmowy otrzymujecie:

40-150 MIN. GOTOWEGO FILMU ŚLUBNEGO

FILM Z WASZYCH PRZYGOTOWAŃ

FILM Z MSZY ŚWIĘTEJ

FILM Z PRZYJĘCIA WESELNEGO

4 MINUTOWY TRAILER/SKRÓT Z DNIA ŚLUBU

WYKONANIE I MONTAŻ

Zobacz jak nagrywamy i montujemy filmy ślubne:

CAŁY TELEDYSK

Zobacz jak nagrywamy i montujemy filmy ślubne:

Plener Ślubny

Miejsce wybieramy wspólnie tzn. Państwo Młodzi określają klimat, jakiego oczekują na zdjęciach. Jeśli znacie ciekawe miejsce, jedziemy tam. Jeśli nie, wtedy ja podsyłam Młodym kilka propozycji miejsc. Na miejscu robimy zdjęcia oraz wideo. Wszystko w atmosferze luzu, śmiechu i dobrej zabawy 😉

PLENER ŚLUBNY

Decydując się na sesję zdjęciową w plenerze otrzymujecie:

40 FOTOGRAFII PLENEROWYCH

RETUSZ + EDYCJA 40 FOTOGRAFII

Decydując się na sesję wideo w plenerze otrzymujecie:

4 MINUTY TELEDYSKU Z WASZYM UDZIAŁEM

DOWOLNY PODKŁAD MUZYCZNY

SESJA NARZECZEŃSKA 30 FOTOGRAFII 899 ZŁ

KLIKNIJ

SESJA NARZECZEŃSKA FILM-TELEDYSK 4 MIN. 899 ZŁ

PENDRIVE Z GRAWEREM W KOLOROWEJ OKŁADCE 299 ZŁ

OCHRONA - PRZECHOWYWANIE WASZYCH ZDJĘĆ/FILMU PRZEZ OKRES 5 LAT 699 ZŁ

Pakiet FOTO+WIDEO

Decydując się na pełny reportaż filmowo zdjęciowy otrzymujecie:

500 FOTOGRAFII EDYCJA + RETUSZ

FOTOGRAFIA WASZYCH PRZYGOTOWAŃ

FOTOGRAFIA NA MSZY ŚWIĘTEJ

FOTOGRAFIA PRZYJĘCIA WESELNEGO

40 - 150 MIN. FILMU ŚLUBNEGO

FILM Z WASZYCH PRZYGOTOWAŃ

FILM Z MSZY ŚWIĘTEJ

FILM Z PRZYJĘCIA WESELNEGO

4 MINUTOWY TRAILER/SKRÓT Z DNIA ŚLUBU

SESJA NARZECZEŃSKA FOTOGRAFIA WARTOŚĆ 699 ZŁ

SESJA NARZECZEŃSKA FILM WARTOŚĆ 699 ZŁ

PENDRIVE Z GRAWEREM WARTOŚĆ 299 ZŁ

PRZECHOWYWANIE ZDJĘĆ PRZEZ OKRES 5 LAT

SLIDESHOW ZE ZDJĘĆ (FILM)

Wasze fotografie przechowywane są przez okres 5 lat na 3 oddzielnych dyskach, w 3 różnych lokalizacjach oraz dodatkowo w chmurze internetowej.

OSZCZĘDZACIE

Podoba mi się, chcę zapytać o dostępność terminu

Lub zapytaj na chacie, ikona messengera w prawym dolnym rogu ekranu.

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com