FOTOGRAF ŚLUBNY KAMERZYSTA WIDEOFILMOWANIE

 1. Sesja fotograficzna dotyczy jednej rodziny, z dziećmi.
 2. Na sesję można zabrać dodatkowe osoby ale nie dodatkowe rodziny.
 3. Sesja odbywa się w miejscu wybranym przeze mnie lub miejscu wskazanym przez Ciebie – Warunek: miejsce na terenie Ostrołęki.
 4. Sesja trwa 45 minut.
 5. Zaczynamy od krótkiego przedstawienia się. Zawsze mam ze sobą jakieś małe gifty dla dzieci w postaci cukierków czy lizaków. To zawsze rozluźnia atmosferę.
 6. Na sesję ubieramy się wg własnego uznania. Najlepiej sprawdzają się jednolite barwy. Możesz zerknąć na sesje, które już wykonaliśmy i czerpać z nich inspiracje.
 7. Na początku robimy zdjęcia w ruchu. Np. mówię „A teraz wszyscy łapiemy się za ręce i idziemy w moją stronę…” i wtedy robię serię zdjęć w ruchu. Na początku staram się za bardzo nie ingerować co jak ma być. Najważniejsze to jak najszybciej zdobyć zaufanie dzieci. W pierwszej kolejności robimy zdjęcia w grupkach czyli razem. Dopiero później, jak zrobi się wesoło, zaczynam robić zdjęcia pojedyncze czyli portrety. Jeśli np. powiesz mi przed sesją „Krzysiu, nie fotografuj mnie z prawej strony, bo ten profil mam gorszy..” to jak najbardziej to uwzględniam i robię tak abyś cały czas fotografowana była przodem lub z lewej strony.
 8. Możecie zgłaszać swoje propozycje zdjęć. Jestem otwarty na wszystko 😉
 9. Po skończonej sesji zdjęcia poddawane są edycji i retuszowi.
 10. Maksymalnie 48H od zakończenia sesji otrzymujecie fotografie w formie elektronicznej – link do pobrania zdjęć. Zdjęcia po 1 miesiącu czasu usuwane są z serwera.
 11. Odbitki otrzymujecie po 30 dniach od sesji (maksymalnie w 30 dniu od sesji następuje wysyłka zdjęć) w ilości 20 sztuk.
 12. Gwarantowanych zdjęć otrzymujecie 20. Jeśli zdjęć wyjdzie więcej, otrzymujecie tę nadwyżkę.
 13. Zdjęcia wykonywane są w seriach, czyli w ciągu 1-2 sekund aparat robi ok 6 zdjęć. Jeśli zdarzy się, że na którymś zdjęciu ktoś wyszedł „źle” wtedy zgłaszacie mi to a ja przeglądam wszystkie zdjęcia i szukam lepszego wariantu tego samego ujęcia. Umożliwiają mi to zdjęcia seryjne.
 14. Po zarezerwowaniu terminu są 4 godziny na dokonanie opłaty w wysokości 399 zł. Najpierw jednak wysyłana jest podpisana przeze mnie umowa (na żądanie), która zawiera wszystkie ustalenia obu stron. W przypadku braku wpłaty rezerwacja przepada.
 15. Termin na rezerwację sesji w cenie promocyjnej 14.07.2021 r.
 16. Sesję można zrealizować w dogodnym dla siebie terminie i godzinie do 30 października 2021 r.

DANE DO PRZELEWU:

KRZYSZTOF SACHARSKI

21 1020 3802 0000 1202 0219 2136

TYTUŁ: [w tytule wpisujesz termin sesji i imię i nazwisko konta na fb]

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com